Satış Bilgi: 0532 482 42 30

Bölgesel Hazır Web Sitesi

Bölgesel Hazır Web Sitesi

Bölgesel Hazır Web Sitesi

Hazır web sitesi seo uyumlu ve tablet telefon platformlarına  Göre tasarlanmış yapısı sayesinde hazır web sitenizin anahtar  Kelimeleri ve açıklama alanlarını sektörünüz ile alakalı  Düzenlemeniz sayesinde arama motorlarında hızla yükselişe geçer.  Ve müşterilerinizin size ulaşmalarını sağlamış olursunuz.

En etkili yöntem olarak da bölgesel alan adı ile hazır web sitesi  paketlerini kullanarak hem maliyeti düşük hem de arama ağınızı  genişletmiş olursunuz. Biraz daha konuyu ele alırsak örneğin  anahtar çilingir hizmeti veriyorsunuz ve servis hizmetinizde geniş bir  kitleye sahip, sizde en çok hedeflediğiniz ilçelere yönelik alan  adı ve hazır site paketlerimizden alarak aranılan bölgelerde ilk sıralara girme  şansınız yüksek olur.

Örneğin ben taksimdeyim kapıda kaldım ve acil  çilingir lazım, telefonumu çıkardım ve internete ilk yazacağım kelimeler  taksim çilingir yada istiklal caddesinde çilingirci gibi olurdu.  yani bu bölgede çilingir dükkanınız olmasa dahi siz şişlide  hizmet veriyor olabilirsiniz, önemli olan müşterinizin istediği  hizmet ve hizmet süresidir. Yani bölgesel hazır web sitesi ve alan  adının çok olması size zarar vermez, aksine kazandırır örneğin  kafanızda 6 bölge oluşturdunuz ve bu ilçeler için hazır web  sitesi aldınız her birine telefon ve adreslerinizi aynı  ekleyebilirsiniz, ama içeriklerinizi her hazır web sitenizin  konu akışını farklı girmenizi öneririz.

Ortalama her şey dahil !500 TL,  Gibi bir rakama halletmiş olduğunuzu varsayalım, size bu rakkamın  geri dönüşü yapacağınız bölgesel hazır web sitesi müşteri  kazançları oldukça katlayacak ve siz 1 ay sonra örnek verdiğimiz  6 adet hazır web sitesi sayısını 10'un üzerine çıkarmayı  Planlamaya başlayacaksınız. Bu konu ile ilgili satış öncesi  bizimle iletişim kurduğunuzda sizlere daha iyi öneri destek ve bilgi  sağlıyoruz.
 

Sepeti Gizle

Sepetinizde şu anda herhangir bir hizmet bulunmamaktadır.