Satış Bilgi: 0532 482 42 30

Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım

Web tasarım kurum, şirket, hizmet ve ürün satışı veya tanıtımı için kullanılan bir pazarlama platformudur. Web tasarım konusunda web sitenizin tasarımı olduğu kadar kod yapısı da önem kazanmaktadır, güvenli olması hızlı olması ve yeni nesil olması çok önemlidir. Firmanızın logosuna uygun renkler seçilmeli veya var ise kurumsal kimlik çalışmasına yakın çalışmalarda tercih edilebilir.

Web tasarım süreci biraz uzun sürebilir, nedenleri başlığımızdaki gibi tasarım süreçleri vardır. Grafiker istediğiniz özelliklerde ön çalışma yapar size sunulur ve varsa düzenleme tekrar revizeye girer ve tekrar size sunulur, siz onay verdiğiniz takdirde kodlama aşamaları ve birkaç detay ardından web sitenizin tasarımı kodlaması biter bu süreçlerde ister istemez on beş veya yirmi günü bulabilmektedir, Ve size özel web siteniz yayın hayatına başlar.

Tabi bu kadar zaman kaybetmek ve beklemek yerine hazır web sitesi almanız yeni yapılan web siteniz ile arasında bir kaybınız olmayacaktır hazır web sitesi paketlerimiz oldukça esnek yapıya sahiptir sınırlandırma olmaksızın sitenizi dilediğiniz şekilde yönetim panelinizden yönetmeniz mümkündür. Üstelik mobil uyumludur yani telefon ve tablet ve tüm platformlarda çalışır siparişinizi verdiğiniz an 30 dakikada teslim edilir ve kullanmaya başlarsınız.
 

Sepeti Gizle

Sepetinizde şu anda herhangir bir hizmet bulunmamaktadır.