Satış Bilgi: 0212 539 43 07 - 0532 482 42 30

İnternet Web Sitesi Maliyetli Ve Zaman Kaybı Olmasın

İnternet Web Sitesi Maliyetli Ve Zaman Kaybı Olmasın

İnternet Web Sitesi Maliyetli Ve Zaman Kaybı Olmasın

Web Siteniz Maliyetsiz Ve Hızlı Olsun
Web sitenizi Baştan yapmak isterseniz öncelikle yazılım ve kod bilgisine ve tasarım bilgisine sahip olmanız gerekir. Diyelim ki web sitenizi özel olarak farklı bir kişiye yaptırtmak istediniz ve bu aşamada uygun bir bütçeli işinde iyi birisini bulmanız gerekiyor, bulduğunuz kişi ile aranızdaki seçimler özellikler yapı tasarım işleyiş ve zaman, artı bütçe buda oldukça bekleyiş ve zaman kaybı yaşatmaktadır. Haliyle sıfırdan bir yapıyı oluşturmak zaman aldığı için bu aşamalar olmak zorunda ve ister istemez hizmeti veren yazılımcı internet sitenize emek ve zaman vereceği için yine maliyet yüksek olacaktır.
 
Süreç
Biz bu süreci ortadan kaldırmak ve zaman kazanmanıza web sitenizin maliyetini düşürmenize olanak sağlamak için, sürekli güncel ve üzerinde çalıştığımız hazır web sitesi paketlerini üretiyoruz, hazır site olması sizi internet sanal ortamda kayıp yaşatacak bir durum değildir. Her bir hazır site paketi Kreatif özel olarak üretilerek satışa sunulmaktadır, ayrıca yeni nesil olması telefon tablet uyumluluğu sayesinde de arama motorlarında çok hızlı yükselmenizi sağlar.
 
Sektör
Sektörünüzün ne olduğu hiç önemli değil her sektöre uyumlu ve çözümleri olan web sitelerimiz kullanışlı yönetim paneli sayesinde web sitenizi teknik servis, inşaat şirketi için, yada bir terzi ve benzeri her iş le alakalı kullanabilirsiniz, biz demo örnek yazı ve resimler ile kurulumunu size 30 dakikada teslim ediyoruz, sizde örnek içerikleri kendi firma bilgileriniz ile değiştirebilirsiniz veya web sitenizdeki örnek içerikleri silip yeniden oluşturabilirsiniz sınırsız sayfa galeri, menü ve bir çok özelliği çok kolay yönetebilirsiniz.
 
Destek
Yardıma ihtiyaç duyduğunuzda uzman ekibimiz size aynı gün ve en kısa 30 dakikada dönüş sağlayıp, sitenizi düzenlerken yardımcı olmaktadır. Hizmetinizin süresi devam ettiği sürece biz ücretsiz web sitesi kullanan müşterilerimize destek vermekteyiz.
Hosting fiyatına hem alan adı hem de gelişmiş bir web sitesi sahip olmak için, hemen üye olup siparişinizi verin sizin de bir web siteniz olsun...
 

Sepeti Gizle

Sepetinizde şu anda herhangir bir hizmet bulunmamaktadır.