Satış Bilgi: 0212 539 43 07 - 0532 482 42 30

Mobil Uygulama Android & İos

Mobil Uygulama Android & İos

Mobil Uygulama Android & İos

Günümüzde birçok firma özel sipariş doküman, bildirim, katalog, cari hesaplar ve benzeri birçok işi artık mobil uygulamalar yöntemiyle hızlı ve güvenli çözümler bulmaktadırlar.

Örneğin sektörünüzde özel bir üretim ve toptan satış sunuyorsunuz ve bayileriniz veya satış temsilcileriniz var, bu döngüde en hızlı ve net bir şekilde işlerinizin dönmesini istiyorsunuz, işte size en iyi çözümü mobil uygulama sağlıyor.

Android ve ios uygulama projeniz ile panelinizden eklediğiniz tüm veriler kullanıcılarınıza gider ve tüm işlerinizi kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.
 
Android uygulamanız tamamlandıktan sonra web sitenizden ve Google play üzerinden kullanıcılarınıza kurulum uygulama apk dosyasını indirtebilirsiniz.

İos uygulamanız tamamlandıktan sonra web siteniz veya apple store üzerinden kullanıcılarınıza kurulum uygulama apk dosyanızı indirtebilirsiniz.

Katalog, sunum, veri transferi, mobil-mağaza, web uygulama, stok takibi ve benzeri uygulama projeleriniz firmamız tarafından çözümlenerek size özel mobil uygulama yazılımı üretebilmektedir.

Mobil uygulama projelerinizi detaylı olarak hazirsiteler.net iletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz.
 

Sepeti Gizle

Sepetinizde şu anda herhangir bir hizmet bulunmamaktadır.