Satış Bilgi: 0212 539 43 07 - 0532 482 42 30

Web Tasarım ve Hazır Site Arasındaki Fark

Web Tasarım ve Hazır Site Arasındaki Fark

Web Tasarım ve Hazır Site Arasındaki Fark

Sektörel hazır web sitesi, hazır site, hazır tema demek aslında web tasarım yada web sitesi yapmak, yaptırmak gibi terimlerden oluşan aynı sonuca bağlayan ve benzeşen çalışma türleri diyebiliriz.
Hazır web sitesinde aynı mantık menü yönetimi var özel tasarımda yine menüler var renkler özel tasarımda sizin istediğiniz tonlarda yapılır hazır sitede yüklü olan ama istediğiniz renkli tema kullanılabilir.

Galeri, sayfalarvs. yani hazır web sitesi dediğiniz işlemleri özel bir web sitesine göre daha ayrıntılı ve kat kat işinizi ve kullanımınızı kolaylaştırır, örneğin bir özel tasarım web sitesi yaptırtmak istediğinizde web tasarımcı size ilk şunu sorar web sitesinde ne olsun? biz ise size ne olsun demiyoruz biz bunlar var bunlar var biz bunların hepsini hazırladık nezaman isterseniz hazır site yazılım web sitenizde kullanabilirsiniz gib düşünebiliriz.

Hazır site her türden sektör esnaf kişisel ve benzeri kullanım tercihleri olacağı için tüm web sitesinin içerikleri her sektöre uygun kullanılabilir olarak tasarlanır ve kodlanır. emlak, oto galeri paketleri dışında sistemimizde kayıtlı satışa sunulan tüm paketleri istediğiniz sektörde kullanabilirsiniz.

Sepeti Gizle

Sepetinizde şu anda herhangir bir hizmet bulunmamaktadır.