Satış Bilgi: 0212 539 43 07 - 0532 482 42 30

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

hazirsiteler.net ' de size özel çözümler ' web tabanlı yayıncılık ihtiyaçları konusunda size özel otomasyon hizmetler hazırlamaktayız.

Web site yönetimini daha kolay hale getirmeyi ve kullanıcılara daha fazla güç sağlamayı hedefledik araştırmalar ile birlikte süren çalışmalar sonucu hazirsiteler.net alt yapısı hazırlanarak 2015 de resmi satış ve hizmetine başlamıştır.

hazirsitler.net 2007 den beri devam etmekte olan kurumsal işler kuruluşudur firmaların ihtiyaç duydukları web tabanlı yazılım hizmetlerine devam etmektedir.

Bünyemizdeki tecrübeli ekibimiz ile hedefe yönelik çalışmalar yapmaktayız. İş dünyasında başarıyı yakalamak için sektörel işleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Diğital dünyada en önemli kazanç zinciri olan web tabanlı pazarlama sistemi hızla büyüyor. İnternette başarılı olmak için sizde dijital pazarlama sistemleri teknolojisi ' ni inceleyebilir ve işinize uygun fikri edinebilirsiniz. 

İsterseniz günlerce vakit almadan hiç bir problemle karşılaşmadan sizde firmanızı aynı gün internete taşıyabilirsiniz sizi arayanlar kullanıcılar ile iletişim kurabilirsiniz. 

Kurumsal İşler

Neden Web Sitesi paketlerimizi seçmelisiniz?

Kolay Yönetim

İşlevsel, bir o kadar da basit; Panel, kusursuz bir deneyim sunmak için sizin gibi onlarca internet sitesi ile ilgilenen kişiler tarafından test edildi.

30 dk İçerisinde Hazır!

İnternet siteniz onayınızdan dakikalar sonra hazır hale gelecek firmanız internette aktif olacak.

%100 Memnuniyet

7/24 Teknik destek Ücretsiz, haftalık eğitimler. Mobil Uyumlu Hazır Site Paketleri

Sepeti Gizle

Sepetinizde şu anda herhangir bir hizmet bulunmamaktadır.