Satış Bilgi: 0212 539 43 07 - 0532 482 42 30

Gizlilik İlkesi

Gizlilik İlkesi

Gizlilik kapsamı ve konular hazirsiteler.net üzerindeki bilgilerinizin güvenlik ve paylaşımlar,  sorumluluklar açısından kullanıcılara bilgilendirme amacında hazırlanmıştır.

Satın alam işlemlerinizde form ve taleplerinizde işlemlerinizin alan adınızın tescili gerçeklik, fatura teslimatı ve acili yet durumlarında kullanıcılara hizmetin aksamadan ulaşılabilirliği için alınmaktadır

Sistem üzerindeki hizmetinizin isteğiniz üzere sonlandırılması gibi durumlarda tüm bilgileriniz talebinizle sistemimizden silinir.

 Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. Bunun dışında hiç bir şekilde ve hiç bir amaç için bir başkası ile bu bilgiler paylaşılmayacaktır
(Hukuki zorunluluklar dışında.)

Alışverişiniz sırasında, adres, telefon numarası, elektronik posta adresi gibi iletişim bilgileri herhangi bir şekilde üçüncü şahıs, kurum veya kuruluşa verilmeyecektir. IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitenizi yönetmek için kullanılacaktır.

Son Düzenlenme Tarihi: 15.09.2015

Neden Web Sitesi paketlerimizi seçmelisiniz?

Kolay Yönetim

İşlevsel, bir o kadar da basit; Panel, kusursuz bir deneyim sunmak için sizin gibi onlarca internet sitesi ile ilgilenen kişiler tarafından test edildi.

30 dk İçerisinde Hazır!

İnternet siteniz onayınızdan dakikalar sonra hazır hale gelecek firmanız internette aktif olacak.

%100 Memnuniyet

7/24 Teknik destek Ücretsiz, haftalık eğitimler. Mobil Uyumlu Hazır Site Paketleri

Sepeti Gizle

Sepetinizde şu anda herhangir bir hizmet bulunmamaktadır.