Satış Bilgi: 0212 539 43 07 - 0532 482 42 30

Hazır Site Satın AlmaÖncelikle satın alacağınız hizmetleri kolay yönetebilmek için üye olmalısınız.
Üyeliğiniz otomatik onaylanır ve ardından satın almak istediğiniz hazır web site peketlerinin detay sayfasından, sepete ekle butonuna basıp açılan kısma hazır siteniz için kullanmak istediğiniz bir alan adı seçmelisiniz.

Seçtiğiniz alan adı kullanılabilir olduğu sorgusu yapılır ve size uyarı verir alan adı seçimini yaptıktan sonra tamamla butonuna basın.

Açılan sepet kısmında ödeme ayrıntılarını görebilirsiniz tutar, Kdv, paketiniz, ve seçtiğiniz alan adınız sepiti onaylayıp ödeme sayfasına geçerek fatura bilgileriniz ve ödeme türünü seçmelisiniz havale veya kredi kartı online güvenli ödeme sistemiyle satınalma veya siparişinizi verebilirsiniz.

Kayıt esnasında kullandığınız e-posta adresinize bilgileriniz gönderilecektir.
Yaşadığınız her hangi bir sorun ya da destek için üye panelinizden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Onayınız ardından sipariş tutarınızı üye panelinizde belirtilen ilgili banka hesaplarından birine yatırabilirsiniz yatırma işlemi ardından yine üye panelim kısmından yatırdığınızı belirten bir ödeme bildirimi yapmanız gerekmektedir.

Yapılan ödeme bildirimleri sistem yetkilileri tarafından kontrolleri sağlandıktan sonra onay vermeleri durumunda hazır siteniz 30 dakika içerisinde kurulumu yapılır.

Sitenizin yönetim paneli bilgileri yine kayıtlı e-mail hesabınıza gelir bu bilgilerle hazır site paketinizin yönetim paneline giriş yaparak sitenizi dilediğiniz şekilde yönetebilirsiniz.

Kurulumu yapılan sitenizle ilgili kullanım detayları hazirsiteler.net hesabınıza giriş yaparak üye sayfam bölümünde bulunan yardım konularına bakabarak kendi sitenizde neler yapabileceğinizi pratik bir şekilde öğrenerek uygulayabilirsiniz.  Hemen Üye Olmak İçin Tıklayınız
hazır site düzenleme yardım konuları >

Neden Web Sitesi paketlerimizi seçmelisiniz?

Kolay Yönetim

İşlevsel, bir o kadar da basit; Panel, kusursuz bir deneyim sunmak için sizin gibi onlarca internet sitesi ile ilgilenen kişiler tarafından test edildi.

30 dk İçerisinde Hazır!

İnternet siteniz onayınızdan dakikalar sonra hazır hale gelecek firmanız internette aktif olacak.

%100 Memnuniyet

7/24 Teknik destek Ücretsiz, haftalık eğitimler. Mobil Uyumlu Hazır Site Paketleri

Sepeti Gizle

Sepetinizde şu anda herhangir bir hizmet bulunmamaktadır.