Satış Bilgi: 0532 482 42 30

Neden Biz


KOLAY YÖNETİM
İşlevsel, bir o kadar da Kolay; Panel, kusursuz bir deneyim sunmak için sizin gibi onlarca internet sitesi ile ilgilenen kişiler tarafından test edildi.

30 DAKİKADA HAZIR!
Hazır siteniz kontrollerin ardından dakikalar sonra hazır hale gelecektir firmanız internette aktif olacak ve siz dilediğiniz şekilde hazır web sitenizi kolayca yönetebileceksiniz.


ÜCRETSİZ 7 GÜN DENEYEBİLİRSİNİZ
Hazır web sitenizi firmanıza uygun olup olmadığını anlayabilmek için dilerseniz üye olup demo bir web sitesi oluşturup paneli ve ön yüzünü kısıtlamasız 7 gün deneyebilirsiniz, hazır web sitesi yeni nesil olması sayesinde google dostu ve tüm cihazlara uyumlu çalışmaktadır, demo kullandığınız tüm paketler satın aldıktan sonra aynı yeni nesil yapı olarak kullanabilirsiniz. paneli oldukça kolay kullanışlıdır, kodlama bilgisine hiç gerek kalmadan herkesin kolay yönetebileceği teknolojide hazırlanmış hazır sitedir, hazır sitenizde logonuzu, menülerinizi, sınırsız sayfalarınızı düzenleyebilir yenilerini oluşturabilir ve hazır sitenizde yüklü temalarınızı dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.


%100 DESTEK & MEMNUNİYET
Ücretsiz 7/24 Teknik Destek Hizmetimizden yararlanabilir yada güncel haftalık eğitim ve bilgi Videoları sayesinde desteğe ve kod bilgisine ihtiyaç duymadan üye panelinizden hizmetinizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

ÖZEL VE ÖZGÜN WEB HAZIR SİTE TASARIMLARI
Hazır web site paketlerimiz responsive yani mobil uyumludur her cihaza uyumlu çalışır ve Türk Ticaret Kanununa uygun yapıda tasarlanarak testlerin ardından satışa sunulur satışa sunulan hazır paket olmasına rağmen kaliteli ve göze hitab eder sıradan ve basit tasarımlar asla kullanılmaz.

FATURANIZ HAZIR
Satışa sunulan hazır site paketlerimiz TC. Yasalarına uygun belirtilmiş %18 katma değer vergi sisteminde her yapılan ödeme için bireysel ya da kişisel olarak +KDV faturalandırılır. Faturalarınız isteğe bağlı üye panelinizden adresinize ıslak imzalı aslını talep edebilir ve dilediğiniz zaman üyelik Sisteminizde bulunan faturalarım kısmından ulaşarak bilgisayarınıza indirebilir ön izleme ve yazıcınızdan çıktı alabilirsiniz.


OTO GÜNCEL
Hazır web site paketlerimiz Google ve benzeri platformların kendi projelerine uyumlu yapı isteklerindeki açıklamaları göz önünde tutularak arama motorlarının istediği yapıya ve kullanıcıların en kolay sitelerinizi ziyaret sırasındaki kolaylığa kadar takibi ve sistem gerek kodlama gerek algoritması ve veritabanlarının bakım onarım ve güncellemeleri sunucularımızda
Otomatik olarak yapılır siz gönül rahatlığıyla sadece hazır sitenizin kendinize özgün içeriklerinizi girerek kullanıcılarınızın ziyaret ve ticaret kısımlarını düşünmek kalır.
 

Neden Web Sitesi paketlerimizi seçmelisiniz?

Kolay Yönetim

İşlevsel, bir o kadar da basit; Panel, kusursuz bir deneyim sunmak için sizin gibi onlarca internet sitesi ile ilgilenen kişiler tarafından test edildi.

30 dk İçerisinde Hazır!

İnternet siteniz onayınızdan dakikalar sonra hazır hale gelecek firmanız internette aktif olacak.

%100 Memnuniyet

7/24 Teknik destek Ücretsiz, haftalık eğitimler. Mobil Uyumlu Hazır Site Paketleri

Sepeti Gizle

Sepetinizde şu anda herhangir bir hizmet bulunmamaktadır.