Satış Bilgi: 0212 539 43 07

Neden Biz


KOLAY YÖNETİM
İşlevsel, bir o kadar da Kolay; Panel, kusursuz bir deneyim sunmak için sizin gibi onlarca internet sitesi ile ilgilenen kişiler tarafından test edildi.

30 DAKİKADA HAZIR!
Hazır siteniz kontrollerin ardından dakikalar sonra hazır hale gelecektir firmanız internette aktif olacak ve siz dilediğiniz şekilde hazır web sitenizi kolayca yönetebileceksiniz.

%100 DESTEK & MEMNUNİYET
Ücretsiz 7/24 Teknik Destek Hizmetimizden yararlanabilir yada güncel haftalık eğitim ve bilgi Videoları sayesinde desteğe ve kod bilgisine ihtiyaç duymadan üye panelinizden hizmetinizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

ÖZEL VE ÖZGÜN WEB HAZIR SİTE TASARIMLARI
Hazır web site paketlerimiz responsive yani mobil uyumludur her cihaza uyumlu çalışır ve Türk Ticaret Kanununa uygun yapıda tasarlanarak testlerin ardından satışa sunulur satışa sunulan hazır paket olmasına rağmen kaliteli ve göze hitab eder sıradan ve basit tasarımlar asla kullanılmaz.

FATURANIZ HAZIR
Satışa sunulan hazır site paketlerimiz TC. Yasalarına uygun belirtilmiş %18 katma değer vergi sisteminde her yapılan ödeme için bireysel ya da kişisel olarak +KDV faturalandırılır. Faturalarınız isteğe bağlı üye panelinizden adresinize ıslak imzalı aslını talep edebilir ve dilediğiniz zaman üyelik Sisteminizde bulunan faturalarım kısmından ulaşarak bilgisayarınıza indirebilir ön izleme ve yazıcınızdan çıktı alabilirsiniz.

EKONOMİK
Satın aldığınız hazır site paketlerinizin, hizmetini devam ettirmeniz durumunda süre uzatmanız gerekir. Süre uzatmalarda paketin ilk satışa sunulan ücreti alınmaz, sadece belirtilen hizmet bedeli güncelleme ücretini ödersiniz paketler içerisinde değişiklik gösteren %5 %10 %15 %20 %25 %30 %35 %40 ve %50 ye ulaşan yıllık süre uzatma ödemelerinde indirimler otomatik sistem tanımlı süre uzatma indirimi uygulanır.

OTO GÜNCEL
Hazır web site paketlerimiz Google ve benzeri platformların kendi projelerine uyumlu yapı isteklerindeki açıklamaları göz önünde tutularak arama motorlarının istediği yapıya ve kullanıcıların en kolay sitelerinizi ziyaret sırasındaki kolaylığa kadar takibi ve sistem gerek kodlama gerek algoritması ve veritabanlarının bakım onarım ve güncellemeleri sunucularımızda
Otomatik olarak yapılır siz gönül rahatlığıyla sadece hazır sitenizin kendinize özgün içeriklerinizi girerek kullanıcılarınızın ziyaret ve ticaret kısımlarını düşünmek kalır.
 

Neden Web Sitesi paketlerimizi seçmelisiniz?

Kolay Yönetim

İşlevsel, bir o kadar da basit; Panel, kusursuz bir deneyim sunmak için sizin gibi onlarca internet sitesi ile ilgilenen kişiler tarafından test edildi.

30 dk İçerisinde Hazır!

İnternet siteniz onayınızdan dakikalar sonra hazır hale gelecek firmanız internette aktif olacak.

%100 Memnuniyet

7/24 Teknik destek Ücretsiz, haftalık eğitimler. Mobil Uyumlu Hazır Site Paketleri

Sepeti Gizle

Sepetinizde şu anda herhangir bir hizmet bulunmamaktadır.