Satış Bilgi: 0212 539 43 07 - 0532 482 42 30

Özel Logo Tasarım Seçeneği
Özel Logo tasarım
Hazır site sistemlerinde sürekli alt yapı çalışma sistem geliştirme ve modül yapılarıyla hazır site sistemleri geliştirmekte olup kullanıcılara satışa sunmaktayız.

Peki web sitenizi aldınız web sitenizde en önemli olan kısım site logosu sitenizi ziyaret eden kullanıcılara daha şık ve kurumsal bir logo ile karşılamak ister misiniz?

Hazır siteler.Net Kullanıcılarına özel sipariş esnasında logo tasarım seçeneğini işaretlediğiniz zaman 600TL değerindeki logo tasarım çalışmasını sadece 200TL ‘ye kullanıcılarımıza sunuyoruz.
 Sistem nasıl çalışır?
www.hazirsiteler.net üzerinden üyeliğinizi oluşturup, İşinize uygun yapıda olan en yakın paketi seçip sipariş esnasında ” özel logo tasarımı istiyorum” seçeneğini işaretlediğiniz zaman otomatik sepetinize Bir seferlik ek ücret logo tasarım Fark bedeli olan 200,TL +KDV eklenir.


Seçmiş olduğunuz siparişinizdeki hazır sitenizin kurulumu yapılır ve bu arada departmanımızda bulunan grafikerimiz sizinle iletişim kurup logo ile ilgi tasarım bilgi alışverişi sağlanır 2,3 gün içerisinde size özel logonuz tasarlanıp jpg, png, pdf, .ai, formatlarında size teslim edilir.  Sol kısımda bulunan logo çalışmaları Hazır Siteler.Net departmanımız tarafından firmalara tasarlanmıştır. talep edilen logo tasarım kalitesi soldaki logo çalışmalarının kalite değerinde tasarlanmaktadır.
!Logonuz sizin tarafınızdan kullanılır başka bir kullanıcıya önerilmez satılmaz.
!BU KAMPANYANIN GEÇERLİLİĞİ SON BULMUŞTUR.
Yeni logo tasarımı için teklif isteyiniz.

 

Neden Web Sitesi paketlerimizi seçmelisiniz?

Kolay Yönetim

İşlevsel, bir o kadar da basit; Panel, kusursuz bir deneyim sunmak için sizin gibi onlarca internet sitesi ile ilgilenen kişiler tarafından test edildi.

30 dk İçerisinde Hazır!

İnternet siteniz onayınızdan dakikalar sonra hazır hale gelecek firmanız internette aktif olacak.

%100 Memnuniyet

7/24 Teknik destek Ücretsiz, haftalık eğitimler. Mobil Uyumlu Hazır Site Paketleri

Sepeti Gizle

Sepetinizde şu anda herhangir bir hizmet bulunmamaktadır.