Satış Bilgi: 0212 539 43 07 - 0532 482 42 30

Affiliate


Satış Ortağı olmak çok kolay!
Sitenizin trafiğinden veya sosyal ağ hesaplarınızdan para kazanın, HazirSiteler.Net Satış Ortaklığı programına katılarak, sunduğumuz Hazır Site çözümlerinin tanıtımını yapın, yüksek komisyon oranları ile gelir elde etmeye başlayın! Birkaç dakika içerisinde satış ortağımız olup, size özel Affiliate linkleri yayınlayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ziyaretçi kitlenizi, HazirSiteler.Net’ in kaliteli hizmet anlayışı ile tanıştırın hem onlar kazansın hem siz kazanın!
 

ÜRÜNLER
FİYATLAR
KOMİSYON
KAZANÇ
Hazır Site Paketleri   600 TL  %10  60.00 TL
        
 E-ticaret    00 TL  %   00,TL
        
        
        
        
        

Kayıt Ücreti yok: affiliate Satış Ortaklık programına katılmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Depolama yok nakliye yok: depolamayla, paketlemeyle veya nakliyeyle ilgili endişelenmenize gerek yoktur.

Müşteri desteği yoktur: Müşteri desteği vermenize veya tüketici şikayetleriyle ilgilenmenize gerek yoktur.

Sürekli gelir: düzenli bir iş çalışmaya devam ettiğiniz sürece sabit gelir sağlar. Bu iş sayesinde pazarlama becerilerinize bağlı olarak sürekli çalışmanız gerekmeden para kazanabilirsiniz. Çoğu zaman günde 1-2 saat çalışmanız yeterli olacaktır.

Evden çalışmak: yeterli parayı kazanmaya başladıktan sonra her gün aynı saatte işe gitmenize veya trafikte sıkışmanıza gerek kalmaz. Evinizden rahat bir şekilde dilediğiniz kadar çalışabilirsiniz.

Ödeme alabilmek için profil bilgilerinin eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmuş olması gerekmektedir. Profil bilgilerinin eksik, yanlış, farklı ya da hatalı verilmiş olmasından dolayı HazirSiteler.Net sorumluluk kabul etmez. Fatura kesemeyen yayıncılar bakımından %10 Stopaj kesildikten sonra kalan ücret hesabınıza yatırılmaktadır. Yapılacak ödemelerde alt ödeme limiti 100 TL’dir.
!Satış ortağı olmak kazançlarınızı görebilmek ve bilgilerinizi güncel tutabilmek için üye olmanız gerekmektedir   HEMEN ÜYE OL >

Neden Web Sitesi paketlerimizi seçmelisiniz?

Kolay Yönetim

İşlevsel, bir o kadar da basit; Panel, kusursuz bir deneyim sunmak için sizin gibi onlarca internet sitesi ile ilgilenen kişiler tarafından test edildi.

30 dk İçerisinde Hazır!

İnternet siteniz onayınızdan dakikalar sonra hazır hale gelecek firmanız internette aktif olacak.

%100 Memnuniyet

7/24 Teknik destek Ücretsiz, haftalık eğitimler. Mobil Uyumlu Hazır Site Paketleri

Sepeti Gizle

Sepetinizde şu anda herhangir bir hizmet bulunmamaktadır.