Satış Bilgi: 0532 482 42 30

E-Ticaret Hazır Sanal Mağaza Yazılımı

E-ticaret işinizi sanal dünyaya taşır sanal dünya üzerinde ulaşmak istediğiniz tüm müşterilerinize kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlar, yapmanız gereken raflarda ya da üretimini yaptığınız ürünlerinizi hazır siteler e-ticaret yazılımı paketi alarak desteğimiz ile ürünlerinizi hazır e-ticaret sanal web sitenize eklemeniz, ve ardından gelen siparişlerinizi kargo ile müşterilerinize yollamak olacaktır, hepsi bu kadar.

Gelişmiş ve birçok özelliklere sahip hazır e-ticaret web site yazılımımız diğer e-ticaret sitelerine göre he zaman 1 adım önde, seo konusunda oldukça başarılı olan hazır e-ticaret paketlerimiz tüm ödeme sistemlerine sahip alt yapısı bulunmakta, ve dilerseniz dış pazara açabileceğiniz çoklu dil seçenekleri ile birçok ülkeye ürün satışı da yapma olanağı sağlamaktadır.

Satış ortaklık sitemi olan alt yapısı sayesinde satın aldığınız e-ticaret paketinde bulunan, satış ortaklığı modülünü aktif ederek ürünlerinize küçük komisyonlar ekleyip kayıtlı üyelerinizin sitenizde bulunan ürünleri başka platformlarda pazarlamasına fayda sağlar.

Sms modülü ve anlaşmalı olduğumuz sms firmaları sayesinde, sitenizdeki kullanıcılar yapacağı işlemlerde sipariş bilgisi, ödeme bilgisi, iade bilgisi vb. sistem üzerinden sms bilgilendirmeleri alarak firmanızın hizmet kalitesini arttırmış olursunuz.

Kişisel e-ticaret kullanımı firma, şirket olmadan da e-ticaret sitenizi kullanabilirsiniz, evrak gerektirmeden sitenizi satın alıp hemen kullanabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

E-ticaret yazılımı paketlerimizde dilediğiniz birçok ürün ekleyerek satış yapabilirsiniz, gelişmiş varyant modülü ile bir ürüne renk, model, özellik, medde, numara, beden, adet, görsel yükletme, vb. Birçok özellikler tanımlayıp ürünlerinizi dilediğiniz özelliklerde e-ticaret sanal mağazanızda satışa sunabilirsiniz.
 

Neden Web Sitesi paketlerimizi seçmelisiniz?

Kolay Yönetim

İşlevsel, bir o kadar da basit; Panel, kusursuz bir deneyim sunmak için sizin gibi onlarca internet sitesi ile ilgilenen kişiler tarafından test edildi.

30 dk İçerisinde Hazır!

İnternet siteniz onayınızdan dakikalar sonra hazır hale gelecek firmanız internette aktif olacak.

%100 Memnuniyet

7/24 Teknik destek Ücretsiz, haftalık eğitimler. Mobil Uyumlu Hazır Site Paketleri

Sepeti Gizle

Sepetinizde şu anda herhangir bir hizmet bulunmamaktadır.