Satış Bilgi: 0212 539 43 07 - 0532 482 42 30

Bayimiz Olun

 

BAYİLİK ve SİSTEM

Web sitesi teknoloji yaygınlığı ve kullanılabilirliği arttıkça firmalar ve bir çok sektör işini internete taşımakta sizde pazarlama ve çevrenize sunabileceğiniz bir iş edinebilir Bayimiz olarak yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Bayilik için depozito ön ödeme veya teminat almıyoruz. Bayiliğiniz başvuru değerlendirmesi ve standart kullanıcı sözleşmesinden ibarettir. Bayilik başvurusu yapan ilgili kişi kimlik bilgileri. Bulunduğunuz bölge ve ilgili pazarlamaya sunacağınız sektörler (ör: Sanayi, Gıda, Eğitim, Hizmet Vb.) Tarafımıza mail ya da bayilik başvuru formunu doldurup göndermeniz durumunda yetkililerimiz tarafından size bayilik bilgileri e-posta ile gönderilecektir.
 
SİSTEM NASIL ÇALIŞIR

hazirsiteler.net Sistemimizde bulunan hazır web sitesi paketleri satın alma işlemi sonrası otomatik kurulum sağlanır ve kullanıcı bilgileri e-postanıza gelir. Sistem ve yazılım bilginizin olmasına gerek kalmadan çok kolay sitenizi veya satışa sunacağınız, müşterilerinizin sitelerini yönetebilir tüm içerik ve görselleri kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Yardım gereken durumlarda üyelik panelinizden destek talebi oluşturabilirsiniz ve üye panelinizdeki eğitim videolarından bilgi edinebilirsiniz.
 
MÜŞTERİLERİNİZE DEMO SİTE SUNUMU YAPIN

Müşterinize özel olarak dilerseniz üye panelinizden demo hazır site oluşturup yönetim panelinden müşterinizin işine uygun içerikler ekleyerek daha cazip hale getirebilirsiniz, oluşturulan deneme paketleri yine hazirsiteler.net 'den bağımsız olarak www.demolisans.com alan adı üzerine otomatik sub domain olarak kurulur ve oluşturduğunuz demo 7 gün aktif olarak müşterinize sunabilirsiniz 7. gününü tamamlayan demolar sunucu tarafından otomatik silinir veya üye panelinizden süre bitimini beklemeden kendinizde demoyu sonlandırabilir ve tekrar yeni bir demo oluşturabilirsiniz. 7. günden önce içerik girişleri yapılan demo siteyi satın alarak normal hizmete taşıtabilirsiniz bunun için 5 veya 6. günü satın alma işlemini gerçekleştirmiş olmalısınız.
 
MARKA KULLANIMI

Bayilik sisteminden yararlanan, kendi müşterilerine esnek satış yapan Tüm  bayiler satışa sunduğu paketlerde ve verdiği tüm hizmetlerde hazirsiteler.net adına sözleşme imzalayamaz taahütte bulunamazlar.  Bayilerimizle aramızdaki resmi ilişki satıcı-müşteri ilişkisidir. Sorumluluklarımız tüketici hakları kapsamındadır.
 
PAZARLAMA ARAÇLARI

Hazır siteler Pazarlamanızda size yardımcı olabilecek içerikleri sistem tarafından kayıtlı olduğunuz aktif e-posta adresinize belirli dönemlerde gönderilir.
Pazarlama Yöntemleri
Slogan ve konu başlıkları
Örnek tanıtım yazıları (püf noktaları)
Standart ölçülerde banner’ lar
Farklı sorularınız için | bilgi@hazirsiteler.net veya üye olup destek bölümünden bilgi alabilirsiniz.

SİZDE HEMEN BAYİMİZ OLUN BAYİ BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLA>

Neden Web Sitesi paketlerimizi seçmelisiniz?

Kolay Yönetim

İşlevsel, bir o kadar da basit; Panel, kusursuz bir deneyim sunmak için sizin gibi onlarca internet sitesi ile ilgilenen kişiler tarafından test edildi.

30 dk İçerisinde Hazır!

İnternet siteniz onayınızdan dakikalar sonra hazır hale gelecek firmanız internette aktif olacak.

%100 Memnuniyet

7/24 Teknik destek Ücretsiz, haftalık eğitimler. Mobil Uyumlu Hazır Site Paketleri

Sepeti Gizle

Sepetinizde şu anda herhangir bir hizmet bulunmamaktadır.