Satış Bilgi: 0212 539 43 07 - 0532 482 42 30

Hazır Siteler Yazılımı

Hazır Web Sitesi Paketi.
Hazır Siteler.Net özel Üretilmiş hazır web sitesi paketlerini alarak birçok avantajlardan yararlanmış olursunuz trafik sorunu yaşamadan ziyaretçi sağlayabilirsiniz adil kota aşımı yaşanması durumunda hizmetiniz kapanmadan ziyaretçilerinize hep hizmet vermeniz sağlanır.

Özgürce Sitenizi Yönetin.
Hazır sitelerin avantajı modüler sistemde yazılım tabanlı olmasıdır. Yani sitenizde istediğiniz bir çok Modüle modül market bölümünden Ulaşıp entegre olanağı sağlayabilirsiniz. Sitenizdeki her,  sayfaya her,  yazıya her,  fotoğrafa kolayca müdahale edebilirsiniz. “Güncelleme, Silme, Ekleme”

Hazır Web Sitesi Paket Seçiminde Destek Oluyoruz.
Sektörünüze uygun ya da yeni bir girişimde bulunmak istiyorsunuz ama hangi paketi kullanmalısınız bunun için karar ve seçim yapmakta zorluk yaşıyorsanız. Bizimle iletişim kurarak size en uygun paketi seçmenizde ve modül birleştirmede yardımcı oluyoruz.

Blog Yönetimi
Blog yazıları sitenizde büyük önem taşır sektörünüze uygun ürünlerinizle alakalı tanıtım bilgi verici öneri ve eğitim amaçlı yazılar oluşturmanız sayesinde ziyaretçi yoğunluğu sağlar. Buda iş temponuzu arttırır firmanızın sağladığı modül sistemindeki kolay blog yönetimi sayesinde, yazılarınıza başlık ekleme, yazı tex editörü Google tanıtım yazısı, konunuzun etiketleri ve sayfa Url yapısı sayesinde tam puanlı sisteme sahip olmuş olursunuz.

Veri Tabanı Bakım Onarım Oto Sistem
Web sitenizde yaptığınız tüm değişiklikler eklediğiniz yazılar görseller ve son düzenlemeleriniz sistem tarafından otomatik sunucu üzerinden sitenize ait hosting alanınızın veri tabanına kaydeder ve olası bir hata ve sunucu kaynaklı sorunlar oluşması durumunda veri tabanı modülü sayesinde otomatik hatalar siz fark etmeden düzeltilir onarılır ve günceller Sitenizin daha performanslı çalışmasını sağlar.

Destek
Siparişlerinizde ürünlerinizde ve benzeri birçok hizmetleriniz için üye panelinizden sınırsız ve ücretsiz destek talebi oluşturabilirsiniz. Tüm kullanıcıların destek talepleri destek konusuna göre otomatik ilgili yetkiliye aktarılır ve sorununuz çözümlenerek tarafınıza bilgilendirme postası veya telefon ile dönüş sağlanır. Cevap verilmeyen ve çözümlenmeyen hiçbir talebiniz kalmaz!

Her Bütçeye Uygun Hazır Siteler
Firmanızı tanıtmak istiyorsunuz yada ürünlerinizi internet üzerinden müşterilerinize göstermek istiyorsunuz, bunun için birçok web tasarım firmalarından teklif istediniz ve her web sitesi tasarımı için bir birinden farklı ve yüksek maliyet çıkıyorsa. Sizin için en kaliteli yeni nesil web sitesi tasarımları,  her sektöre uygun olarak hazırlanmış, hazır sitelerden seçebilirsiniz. Yazılım ve programlama bilginiz olmadan ve yüksek maliyetler ödemeden tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Üye ol hazır siteni seç siparişini ver 30’dakika içerisinde aktif olsun.
 Hemen içeriklerinizi yayınlamaya başlayın.
 
Hazır Site Düzenleme Yardım Konuları >  
 
 

Neden Web Sitesi paketlerimizi seçmelisiniz?

Kolay Yönetim

İşlevsel, bir o kadar da basit; Panel, kusursuz bir deneyim sunmak için sizin gibi onlarca internet sitesi ile ilgilenen kişiler tarafından test edildi.

30 dk İçerisinde Hazır!

İnternet siteniz onayınızdan dakikalar sonra hazır hale gelecek firmanız internette aktif olacak.

%100 Memnuniyet

7/24 Teknik destek Ücretsiz, haftalık eğitimler. Mobil Uyumlu Hazır Site Paketleri

Sepeti Gizle

Sepetinizde şu anda herhangir bir hizmet bulunmamaktadır.